Single Family
- Price: $907,999.00
- Price sqft: $196.84 / sqft
- Previous Price: $899,999
- Last Price Change: 04/01/26
- Days On Market: 69
- Bedrooms: 5
- Baths: 4
- Garage / Parking Spaces: 3
- Bldg sqft: 4613
- Acreage: 0.15 acres
- Pool: No
- Waterfront: No
- Year Built: 2026